Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka 22 października 2018r. g.17:00 Śląska Liga Młodziczek gr. I 2018/19 4 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikSkałka Świętochłowice3217PrzegranaZgoda Ruda Śląska4120Zwycięstwo Skałka ŚwiętochłowiceZgoda Ruda Śląska 22 października 2018r. 32 – 41 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Świętochłowice, SP1 Franciszka Zubrzyckiego 38, Świętochłowice, Polska Skałka Świętochłowice Poz. Me Pkt Br ŻK 2m CzK KD […]
Skałka Świętochłowice — Zgoda Ruda Śl. B-ce
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka |
---|---|---|---|---|
22 października 2018r. | g.17:00 | Śląska Liga Młodziczek gr. I | 2018/19 | 4 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Skałka Świętochłowice | 32 | 17 | Przegrana |
Zgoda Ruda Śląska | 41 | 20 | Zwycięstwo |
Skałka ŚwiętochłowiceZgoda Ruda Śląska
32 - 41Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Świętochłowice, SP1 |
---|
Franciszka Zubrzyckiego 38, Świętochłowice, Polska |
Skałka Świętochłowice
Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bodzianowska Marta | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Hajda Martyna | Rozgrywająca | 1 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Lessner Nikola | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sierant Daria | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szydełko Natalia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
Wilczyńska Julia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dera Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gontarek Justyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pietryga Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 11 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Skiba Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szewczyk Oliwia | Skrzydłowa | 1 | 13 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Madej Dominika | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | Mynarek Magdalena | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Gardian Natalia | Kołowa | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Łącznie | 14 | 49 | 41 | 2 | 4 | 0 | 0 |
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz |
---|---|
Pazur Mirosław (Ruda Śląska) | Schiwon Grzegorz (Zabrze) |